Yavru Köpek Eğitimi (Puppy Eğitimi)

Yavru Köpek Eğitimi (Puppy Eğitimi)

Bursa Yavru Köpek Eğitimi

Köpekler bizim en sadık dostumuzdur. Bir kere köpek ile yaşamaya başladığınızda onun duygusunu emin olun ki başka bir şeyde aramayacaksınız... Özellikle yeni köpek sahibi olacak bireyler genel de yavru köpekleri sahiplenerek köpekler ile arkadaş olmaya başlamaktadırlar. Tıpkı bir bebek gibi, köpeğiniz sizin evladınız olacaktır ve ona en iyi şartlarda bakmayı istediğinizi duyar gibiyiz.

 

Yavru köpek eğitimi hizmetimiz, yani Puppy eğitimi olarak adlandırılan eğitim türü 3 ve 6 aylık bir eğitim sürecinden oluşmaktadır. Bu süreç içerisinde köpeğinizin eğitimini üstlenecek olan K9 Koleji köpek eğitmeni Serkan Taş, köpeğiniz ile ilerleyen zamanlarda daha kaliteli ve daha eğlenceli bir yaşam sürdürebilmeniz için köpeğiniz yavruyken kesinlikle eğitilmesini önermekteyiz. 

 

3 - 6 Aylık yaşında olan köpeklerin aldığı eğitimler, köpeğin algılarının daha kuvvetli olduğundan dolayı daha doğru ve daha kısa sürede alınmasını sağlayacaktır. 

 

Geç kalmadan siz de köpeğinizi güvenli ellere teslim ederek eğitmek istiyorsanız, Bursa yavru köpek eğitimi Serkan Taş K9 Koleji bir telefon uzağınızda!

‭0 (532) 591 37 38

 

Yavru Köpek Eğitimi (Puppy Eğitimi)

isimli hizmet sayfası 02 Şubat 2018, 07:45 tarihinde oluşturulmuştur.
Bu sayfa 18 Mart 2019, 20:58 tarihinde güncellenmiştir.